tel. 783002226
Poradnia Dobry Dietetyk
Pracownia Psychologii Praktycznej PePE
Gen. Andersa 13/31, Warszawa

Pytania i odpowiedzi

Jak będzie przebiegać moje pierwsze spotkanie w gabinecie?

Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby nasze spotkanie było dla Ciebie jak najbardziej komfortowe, nie stresujące i nie krępujące. W pierwszej kolejności uzyskasz wszelkie niezbędne informacje na temat swojej wagi i budowy ciała. Dzięki specjalnemu badaniu ocenimy nie tylko Twoją aktualną masę, czy poziom tkanki tłuszczowej, ale także jędrność ciała.

Dzięki uzyskanym wynikom dowiesz się m.in. czy Twój organizm posiada dostateczną ilość tkanki mięśniowej, jakie jest jego zapotrzebowanie na kalorie oraz ile musisz naprawdę ważyć. W przypadku nadwagi dowiesz się także ile potrzebujesz mniej więcej czasu, aby zrzucić zbędne pokłady tłuszczu. Wynik specjalistycznego badania masy i składu ciała obejmuje ponad 20 różnych danych, które przedstawimy ci w obrazowym i zrozumiałym ujęciu graficznym.

To badanie bardzo wiele nam wyjaśni i stworzy doskonałe podstawy do stworzenia optymalnego programu dietetycznego. Oczywiście jego szczegółowe opracowanie będzie wymagało jeszcze wiele ustaleń, dlatego nasza wizyta nieco przeciągnie się w czasie. Musimy zebrać jeszcze wiele informacji na temat twojego dotychczasowego stylu życia, spędzania czasu, twoich upodobań żywieniowych, stanu zdrowia, przebytych chorób, stosowanych leków, itd. Wszystko po to aby nowa stworzona przez nas dieta nie była dla Ciebie katorgą, lecz prawdziwą przyjemnością. Przeprowadzenie tak dokładnych badań i analiz jest bardzo ważne dla prawidłowego opracowania programu dietetycznego. Dlatego na pierwsze spotkanie z nami musisz zarezerwować przynajmniej kilkadziesiąt minut.