tel. 783002226
Poradnia Dobry Dietetyk
Pracownia Psychologii Praktycznej PePE
Gen. Andersa 13/31, Warszawa

Opinie klientów

  • 1
  • 2
Super trafiona dieta dla diabetyka. Oczywiście także ze spadkiem wagi. Pani Sylwia Golińska konkretna i kompetentna.
Aleksandra
31 sierpnia 2015
Diety opracowane przez dietetyka są urozmaicone, pozwalają na jedzenie całkiem sporych posiłków i o dziwo prowadzą do spadku wagi:-) Polecam
Marzanna
23 lipca 2015
Pani Sylwia skrupulatnie dostosowała dietę do moich oczekiwań, jestem zadowolona.
Fiksja
21 lipca 2015
Pani Sylwia jest dobrym doradcą. W moim przypadku odchudzanie przebiegło naprawdę bezstresowo. Nie jestem "na diecie", po prostu stosując się do wskazówek pani Sylwii zmieniłam styl życia. Nie byłam osobą otyłą, miałam prawidłowe BMI. W 3 miesiące udało mi się pod okiem pani Sylwii pozbyć z powodów zdrowotnych 8 kg. Poprawa samopoczucia- bezcenna!
Joanna
28 lutego 2015
Jestem bardzo zadowolony , przygotowana dieta przyczyniła się do zrzucenia nadwagi , polecam !
Dariusz
15 grudnia 2014
Pani Sylwia jest osobą niezwykle kompetentną i optymistyczną. Zaskakująco szybko pojawiły się pierwsze efekty spadku wagi a co najważniejsze poprawa samopoczucia i zdrowia. Polecam wszystkim, którzy chcą w mądry i wbrew pozorom łatwy sposób zrzucić parę kilogramów.
Kasia
23 września 2014
Serdecznie polecam panią dietetyk. Przepisy pyszne i szybkie w przygotowaniu oparte na ogólnodostępnych produktach. Bardzo dobre samopoczucie. Organizm bardzo szybko przyzwyczaił się do obecnego sposobu odżywiania i mam nadzieję, że dobre nawyki pozostaną. Efekty znakomite. Waga maleje, a co najważniejsze nigdy nie chodzę głodna, a wręcz najadam się do syta i w końcu zaczęłam pić odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia. Jeszcze raz gorąco polecam :)))
Justyna
17 września 2014
Bardzo miłe i perfekcyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam.
Katarzyna
15 lipca 2014
Wyniki jakie uzyskałem po pierwszym okresie diety przekroczyły moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony z efektów diety przygotowanej przez Panią Sylwię.
Krzysztof
22 maja 2014
Dzięki Pani Sylwi Golińskiej zchudłam szybko i"bezboleśnie".Potrawy są smaczne,urozmaicone a ja czuję się świetnie. Renata
Renata
28 kwietnia 2014
Trafiłem do Pani Sylwii dzięki koledze który korzystał z jej usług i nie żałuję! Posiłki są indywidualnie dostosowane co powoduje że dieta nie jest uciążliwa. Z czystym sumieniem polecam Pania Sylwię!
Mateusz
14 kwietnia 2014
Witam, jestem bardzo zadowolony z efektów spotkań. W 2,5 miesiąca "uciekło" mi ok.12kg :) Polecam w 100% Panią Sylwię - wszystkie spotkania były bardzo miłe i rozluźniające :) Ważnym aspektem jest również to, iż Pani Sylwia brała pod uwagę wszystkie moje sugestie odnośnie upodobań żywieniowych. Podsumowując - nie ma co czekać tylko umawiać się na spotkanie!!! Pozdrawiam, Rafał
Rafał
11 kwietnia 2014
  • 1
  • 2