African mango

Ocena:
0
Witam, chcialabym uslyszec państwa opinie na temat suplementu diety african mango. Stosuje diete 1300 kcal + cwicze, aczkolwiek dosc dlugo mam juz zastoj wagi i chcialabym sprobowac czegos nowego. Zastanawialam sie nad akupem tego sepcyfiku, zachecona wieloma pozytywnymi opiniami...

30 odpowiedzi

Ocena:
1
Nie chciałbym się tutaj szczególnie wypowiadać na temat konkretnych suplementów, zachęcać do nich czy odradzać. Mogę jedynie powiedzieć, że stosowanie tego typu preparatów nie wnosi nic więcej niż np. zjedzenie rzodkiewek czy kalarepy. Pozytywne opinie o skuteczności działania są uwarunkowane na ogół tym, że osoby, które zaczynają stosować jakiś preparat, na ogół także zmieniają inne elementy swojego stylu życia (dieta, ćwiczenia), i to właśnie one decydują o postępie. Załóżmy jednak, że ów preparat miałby takie działanie jak opisuje fantazja producenta, to po co stosować preparat ograniczający apetyt i spowalniający wchłanianie tłuszczu, skoro dieta ma tylko 1300kcal?
24.08.2012 07:33
Przyjmuję w poradniach:
Kraków • Ostrów Wielkopolski

dr Dariusz Szukała
Dobry Dietetyk
Ja jestem w trakcie kuracji i biorę regularnie suplement African Mango i przyznaje obiektywnie, że naprawdę mi pomaga i jest skuteczny! Przed jego kupnem konsultowałam się z dietetykiem i uznał, że preparat nie jest szkodliwy, a może pomóc więc się zdecydowałam. African Mango to suplement zawierający wyłącznie wyciąg z nasion afrykańskiego mango, który jest znany ze swoich (między innymi) odchudzających właściwości. Warto poczytać o samym owocu i jego działaniu. Oczywiście sam suplement nie wystarczy. Ja zaczęłam regularnie ćwiczyć i przeszłam na mniej kaloryczną dietę, a suplement ma wspomóc odchudzanie. Dzięki niemu szybko czuje się syta, mam więcej energii i łatwiej spalam kilogramy. Schudłam już 7 kg i dalej waga spada. Bardzo polecam w połaczeniu z ćwiczeniami i zdrowszym trybem życia. Suplement kupuje na polskiej stronie internetowej. Dla mnie okazał się bardzo pomocny i polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam
Afrykańskie mango - http://nplink.net/Q2lHxJrO Dzięki African Mango straciłem prawie 20 kg. i 15 cm.
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych po darmowe próbki tego produktu:
http://nplink.net/ugxaTBuH

Powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami!
Cześć kochani!

Właśnie kończę trzeci miesiąc odchudzania z afrykańskim mango i jestem bardzo zadowolona z efektów odchudzania. Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące produktu bądź chcielibyście skorzystać z oferty promocyjnej, którą otrzymał to piszcie do mnie: karolina.nadrak@gmail.com :) pozdrawiam cieplutko!
Jak coś to bezpośrednio od producenta zalecam wam kupować: http://nplink.net/FlKYeDx1
African mango - http://bit.ly/2nS2CDF
Afrykańskie mango - http://nplink.net/Q2lHxJrO
Odpowiedz w tym wątku
Ocena:
0
Ja jestem w trakcie kuracji i biorę regularnie suplement African Mango i przyznaje obiektywnie, że naprawdę mi pomaga i jest skuteczny! Przed jego kupnem konsultowałam się z dietetykiem i uznał, że preparat nie jest szkodliwy, a może pomóc więc się zdecydowałam. African Mango to suplement zawierający wyłącznie wyciąg z nasion afrykańskiego mango, który jest znany ze swoich (między innymi) odchudzających właściwości. Warto poczytać o samym owocu i jego działaniu. Oczywiście sam suplement nie wystarczy. Ja zaczęłam regularnie ćwiczyć i przeszłam na mniej kaloryczną dietę, a suplement ma wspomóc odchudzanie. Dzięki niemu szybko czuje się syta, mam więcej energii i łatwiej spalam kilogramy. Schudłam już 7 kg i dalej waga spada. Bardzo polecam w połaczeniu z ćwiczeniami i zdrowszym trybem życia. Suplement kupuje na polskiej stronie internetowej. Dla mnie okazał się bardzo pomocny i polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam
Kolejna ściema
Witam. Zgadzam się Z ANNĄ. Produkt ten wspomaga odchudzanie hamując apetyt. Dodatkowo pozwala na intensywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Pochodzi z naturalnych składników, więc nie musimy obawiać się niechcianych skutków ubocznych powodowanych przez różnego rodzaju "chemiczne substancje" nie wiadomego pochodzenia. Moje odchudzanie wyglądało tak: najpierw ograniczyłam kalorie, potem zaczęłam ćwiczyć. Efekty przyszły, ale musiałam długo czekać. Postanowiłam wspomóc się tabletkami. Poczytam to tu, to tam i trafiłam na African mango. Dietę i ćwiczenia kontynuowałam, ale tym razem brałam też te tabletki i na efekty nie musiałam długo czekać. Miałam wrażenie, że ten preparat daje mi więcej sił, nie jestem już taka zmęczona. No i jak już wspomniałam waga zaczęła szybciej spadać. Polecam to każdemu, bo to na prawdę działa! A jeśli moja wypowiedź to dla was za mało poczytajcie więcej tutaj: africanmango.pl Pozdrawiam
Czyli należy rozumieć, że wyniki badań to ściema, a naukowcy - wysługują się producentom suplementów, tak jak lekarze koncernom farmaceutycznym? Ciekawe na czyją rzecz lobbują dietetycy, bo w całkowitą bezstronność nie wierzę.

Z badań wynika, że :
"In the study, 102 overweight or obese adults were randomly assigned to receive either 150 milligrams of the African mango seed extract or placebo twice daily for 10 weeks. Participants were told to maintain their normal dietary and exercise habits.

Weight loss in the extract group was significant, with participants losing an average of 28 pounds by the end of the study. In contrast, the placebo group showed almost no change in weight. The authors also report that low-density lipoprotein (LDL, or "bad cholesterol) and blood sugar levels decreased in the extract group."

Źródło: Ngondi JL, Etoundi BC, Nyangono CB, et al. IGOB131, a novel seed extract of the West African plant Irvingia gabonensis, significantly reduces body weight and improves metabolic parameters in overweight humans in a randomized double-blind placebo controlled investigation. Lipids Health Dis. 2009 Mar
Odpowiedz w tym wątku
Ocena:
0
Czytałam dziś historię chłopaka, który odchudzał się z african mango, możesz przeczytać na http://jakszybkoschudnac1.blogspot.com/, to powinno rozwiać Twoje wątpliwości
Korzystam z tych tabletek i szczerze mogę je polecić, znalazłam je pierwszy raz na http://dieta3dchilli.blogspot.com/2014/01/skuteczne-tabletki-na-odchudzanie-fakty.html, coz tu duzo gadac - prawie 15 kg w ciagu trzech miesiecy ;)
Afrykańskie Mango to ciekawa sprawa, w tym artykule chudzianka.pl/afrykanskie-mango-czy-faktycznie-odchudza/ jest o nim dużo ciekawych informacji. Ciekawe jest to, że za nasze odchudzanie są odpowiedzialne hormony.
Wiele osób twierdzi, że to ściema. należy pamiętać, że african mango to suplement, który znacznie wspomaga odchudzanie, ale należy dać też coś od siebie. Jak stosuję kilka wskazówek mojego trenera. Jem 4-5 posiłków dziennie, kolację zawsze 2 godziny przed snem i jest to posiłek białkowy, np. omlet z białek. W ciągu dnia piję 2 litry niegazowanej wody mineralnej, pierwszą szklankę zawsze na czczo. Nie mam czasu ćwiczyć, więc korzystam z każdej okazji spaceru-do sklepu, do pracy, itd. Słodycze zastąpiłam owocami. African mango stosuję systematycznie, co jest bardzo ważne. Takie postępowanie pozwoliło mi schudnąć 9 kg w 2 miesiące i jak na razie jestem zadowolona z wyglądu. Więcej o właściwościach mango możecie poczytać na: http://nplink.net/Dz4QOso5

Powodzenia, Magda
No właśnie tak z doświadczenia wiem, że do suplementu diety, chociażby najlepszego potrzebne jest aktywne życie oraz zdrowa, dobrze zbilansowana dieta. Wtedy to wszystko ma sens i można próbować tracić zbędne kilogramy.
Dobrze mówisz. Ja właśnie stosuję www.africamango.pl i jestem zadowolona, ale to jest suplement + dieta + basen w szczególności bo kocham pływać. Kilka moich koleżanek mango stosowało i efekty były dość szybko widoczne.
W razie pytań proszę pisać na e-mail : pillsforyou@wp.pl

Stosuję Afrikan Mango juz 3 miesiąc i jest świetny
Ja stosowałam wiele suplementów, ale żaden z nich nie usunął przyczyny mojej nadwagi, którą był nadmierny apetyt. Ostatnim suplementem, który postanowiłam wypróbować był african mango. Przyznam, że byłam zdumiona jego działaniem, bo już po 2 tygodniach uczucie sytości utrzymywało się ok. 3 godzin po posiłku, dzięki czemu moja chęć podjadania i na słodycze znikła. African mango był skutecznym uzupełnieniem mojej kuracji, ponieważ piłam jeszcze 1,5 l niegazowanej wody na dobę, spożywam 4 posiłki dziennie i kolacja zawsze 2 h przed snem. Nie schudłam 10 kg w tydzień, jak obiecują niektóre suplementy, ale 12 kg w 2 miesiące. Wreszcie jestem szczęśliwa ponieważ jest to trwała utrata wagi i czuję się świetnie. Więcej o african mango możecie poczytać na stronie producenta: http://nplink.net/Dz4QOso5

Pozdrawiam, Agata
Witajcie,

Jeżeli chodzi o afrykańskie mango to mogę powiedzieć tak: Działa, ale ...trzeba pamiętać o tym, aby regularnie spożywać posiłki i zadbać o choć minimalną aktywność fizyczną, wtedy też stosując afrykańskie mango z niezależnego rankingu http://tabletkiodchudzajace.info faktycznie można znacznie przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Osobiście w ten sposób w przeciągu 4 miesięcy schudłam 22kg bez większego problemu i co najważniejsze bez efektu jojo po zakończeniu kuracji.
Polecam zapoznać się każdemu osobiście http://nplink.net/e77Odj5v
Każdy ma swoje osobiste historie z odchudzaniem więc nie będę was zanudzać. Kupiłem African Mango 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony. Moja sylwetka sie poprawiła i nie mam takiego apetytu jak wcześniej. I zgadza się - na faceta też działa!
Osobiście uważam, że owoc jakim jest afrykańskie mango doskonale wpływa na odchudzanie. Tym bardziej powstałe na jego bazie tabletki na odchudzanie sa bardzo dobrym remedium na stracenie, albo raczej pozbycie się kilku niepotrzebnych kilogramów. Sama stosuję African Mango już 2 miesiące i jestem zachwycona efektami. Trafiłam na stronę http://budopedia.pl/ na której jest ten produkt opisany. Polecam każdemu!
Tabletki na odchudzanie African Mango - http://nplink.net/Q2lHxJrO Dzięki African Mango straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.
Odpowiedz w tym wątku
Ocena:
0
African Mango -dla kogo?
Nie dla początkująch, mam na myśli osoby które chcą się odchudząć pierwszy raz w życiu oraz osób które nie są zapoznane, zaprzyjaźnione ze zdrowym odżywianiem. To ograniczenie wcale nie jest do przeskoczenia, osoby które od zawsze były otyłe, bardziej przy kości i które jadły nie zdrowe posiłki, produkty powinny powalczyć o swoją lepszą sylwetkę oraz samopoczucie na początek samodzielnie.
Dlaczego?
Otóż dlatego , że chęć schudnięcia jest bardzo silna, takie osoby będą traktowały efekt po african mango jako cud, zachłysną się efektem w który same do końca nie wierzą, ale gdzie jest chaczyk tego happy endu ? może być ale nie musi. U takich osób występuje większe prawdopodobieństwo że po przestaniu spożytkowania tego preparatu, uznają że skoro osiągnęły już cel, to mogą sobie stopniowo odpuszczać, co może prowadzić do późniejszego efektu jo jo . Tak się stanie dlatego że preparat nie zmienia myślenia , ale ciało, a żeby coś długotrwale (czyt. całe życie) zmienić to trzeba również brać pod uwagę zmianę wewnętrzną. Nie chcę pusto oceniać wszystkich ludzi, każdy jest inny, ktoś po uzyskanych efektach, po pierwszym uczuciu lekkości , swojej wspaniałości może stwierdzić że to ma sens, zdrowy styl życia,i taka osoba będzie się dalej tymi zasadami kierować. Do czego dążę pisząc to, chodzi o to że african mango to dodatek do diety, zgubienia kilogramów. I jeśli czujecie że trochę zbzikujecie na tym punkcie biorą tapsy i codziennie się ważąc, to najpierw zacznijcie od zmian żywieniowych, schudniecie gwarantuje, plus uświadomicie sobie że jedzenie , jedzenie daje efekty, nie głodówka. Jedzenie pełne błonnika, witamin etc... walczcie jak najdłużej właśnie takim sposobem, po drodze zmieni wam się myślenie, staniecie się bardziej pewne siebie, mniej będzicie się obawiać o podjadanie, o wrócenie do złych nawyków. I pełne takiego doświadczenia, przekierowania swojego życia na odpowiednie tory, właśnie wtedy możecie sięgać po african, gdy już nie da się schudnąć naturalnie, gdy metabolizm zwolnił itd. Wtedy Mango +DIETA+WODA= wielki i pewny sukces.

Wskazówki?
African działa dopiero po pewnym czasie spożytkowania, np. po 2 tygodniach, zauważamy zmianę, jakieś działania które pomagają nam wolno, ale skutecznie gubić kilogramy.
Wskazówka najważniejsza! pijcie dużo wody 1.5-2 litr nudna wiadomość prawda? ciągle powtarzana ale coś w tym jest. Niezależnie czy bieżecie coś czy nie, pijcie delektujcie się ,pijcie małymi łyczkami to bardzo ważne. Wszelkiego rodzaju błonnik działa prawidłowo w połączeniu z odpowiednim nawodnieniem, jeśli nie będziecie piły wody to:
^nie będzicie widzieć efektów, albo będą znikome.
^efekt będzie odwrotny przytyjecie, czyt nabawicie się wzdęć , "balona" w brzuchu, okropieństwo! skąd to wiem? bo sama to przeszłam, niestety. Na początku było pięknie w pewnym momencie i ja zachłysnęłam się efektem iii.. tak jakoś wyszło że później ograniczyłam picie wody i stało się, napuchłam. Nie czułam że przytyłam, tylko że coś mi zalega w brzuszku,wiedziałam że to nie tłuszcz, tylko wina tego że nie piłam wody.

Dlaczego wybrałaś african?
Jeszcze jak miałam źle w głowie czyli jadłam kiedy i co chciałam, śmeciowe żarcie. Czytałam o cudowych tabletkach, preparatach na odchudzanie i mimo że wybrałam odpowiedni sposób zmiany nawyków żywieniowych to interesowały mnie również jakieś wspomagacze. Na ile w nich jest prawdy , na ile naciągania w butelkę? Nie zważając na to na szczęście przemawiał do mnie zdrowy rozsądek który mówił " najpier powalcz sama, daj z siebie wszystko a później ewentualnie połącz to z suplementacją. " Zdrowym stylem życia schudłam 8 kg, przyszedł czas kiedy dalej trudniej mi było gubić kilogramy, i przypomniałam sobie o african, nie będę pisać szczegółów na temat preparatu bo to jest zawarte na stronie producenta. African dlatego bo wydawał mi się najbardziej naturalnym preparatem, teraz mogę stwierdzić że nie zepsuł mi zdrowia, także jest bezpieczny. Dla każdego? to nie wiem, trzeba zapoznać się ze składem, szczegółami, czy ewentualnie nie mamy jakiejś alergi na składniki itd. No więc zastanawiałam się bo.. bolała mnie wysoka cena, a jak wyrzuce kasę w błoto, a jak nie zadziała, a jak to szkodliwe? takie myśli mnie dręczyły. No ale, uzbierałam sobie kwotę, no i zamówiłam. Przesyłka przyszła po 9 dniach. Sporo? na początku się trochę przeraziłam ponieważ nikt mi nie odpisywał na moje zapytania, i wogóle zero kontaktu, zwątpiłam czy dobrze złożyłam zamówienie itd. W pewnym momencie byłam bliska zrezygnowania , i napisałam e-maila że jeśli preparat nie przyjdzie w tym i w tym czasie to rezygnuje ponieważ mam do tego prawo. Trochę mi to było podejrzane, no ale nie rozpamiętuje tego, bo później wszytsko przebiegło dobrze.

Początki brania:
no tak, w głębi miałam taką nadzieję że środek odrazu zadziała, jakoś da mi znać, że coś się dzieję, ale otóż przez długi czas waga ani drgnęła. Po którymś tam ważeniu, patrze mniej kG! i wtedy doszło do mnie że to działa. Efekt który osiągnełam po miesiącu jest trwały, więc jestem zadowolona, ale to nie jest drastyczny spadek wagi, tylko kilka kilo. Tylko ? no właśnie, dla osoby która ma dodatkowy 30-20kg balast, to powie że te tabletki to ściema. No ale jak wcześniej napisałam, na początku dieta, a później preparaty. Na początku troche zawiedziona byłam że to nie spadem 10 kg ale doszło do mnie że ja przecież bardzo dużo już schudłam i teraz będzie coraz trudniej, bo mam do spalenia tylko jakieś 5 kg . Co nie oznacza że tego nie dokonam, dokonam ale już nie mam takiej presji, jak dawniej , teraz owiele lepiej się czuje, mam większą świadomość różnych rzeczy swojego ciała, mechanizmu mózgu. Np. gdy "przytyję" z dnia na dzień to oznacza że to nie tłuszcz kochane/ni to woda - bo jesteśmy przed miesiączką albo efekt odwodnienia, czy wzdęcia które wywowały niektóre produkty itd, powodów może być multum, ale jedno jest pewne nie przytyłaś:)

Ile czasu stosowałaś?
Ponad miesiac niestety, bo właśnie nabawiłam się odwrotnego efektu brzuszek mi się wzdoł.. ;f Brałam african a prawie wcale nie piłam, zwolnił mi się metabolizm. Mam tabletki jeszcze więc jeśli się ogranę to stopniowo zacznę wracać do preparatu ale na razie mój organizm odpoczywa. Myślę że efekt byłby większy, no ale sama to zepsułam. Hmm, to naprawię ! i schudnę dalej :) :*

Żałujesz wydanych pieniędzy?
Zależy z jakiego punktu widzenia, nafaszerowana komentarzami typu schudłam 10 kg , tego właśnie oczekiwałam. Więc nastawcie się bardziej że schudniecie coś, nie wiadomo ile kg, w dużej mierze to w waszych rękach będzie, dieta czyli zdrowe nawyki żywieniowe+woda+african jeśli to weźmiecie sobie do serca to napewno zmiana was nie ominie, a ile ? to nie ważne, ważne by była długotrwała. Każdy organizm jest inny, reaguje na co innego, także nie porównujcie się z innymi, jesteście wyjątkowi i wasz organizm sam zdecyduje jakie efekty osiągniecie w danym momencie, nie ma sensu się tym dobijać.
Dobra, czy żałuje ? Nie! nie żałuje, bo wiele zyskałam, african pomógł mi dalej schudnąć, ruszył już trochę ospały organizm, i doporowadził do fajnej zmiany. Ale jeśli komuś wydaje się ta cena kosmiczna, to spróbujcie może też jakieś tańsze wspomagacze, ja może też coś przetestuje ale to nie teraz, muszę zachować zdrową równowagę korzystając z takich preparatów. A i pamiętajcie nie zależnie czy wybierzecie African czy coś innego, to najpierw walczcie same, później preparat +woda;) .

Wskazówka: "mało błonnika - źle , dużo - również!:D" - należy nie przesadzać w obie strony.
Kilogramy to nie zawsze tłuszcz czasami to woda, lub nie przetrawione jedzenie. Nie da rady przybrać na wadzę w jedną noc , dzień 1 kg:o ;* Także prosze się bardzo nie skupiać na kilogramsach, a bardziej na cm, miłe to dla oka kiedy waga pokazuje mniejsze cyferki, ale bardzo dołujące kiedy żywisz się dobrze, ruszasz się-sport, i nagle przytyjesz nagle czyt. 1-2 dni, 2 kg ! O.o to bardzo smutne, ale nie należy się przejmować tylko pomyśleć dlaczego tak się stało, ale to napewno nie tłuszcz.

African mango a utrata tłuszczu z brzucha?
to prawda ubyło mi tłuszczyku z brzuszka, kiedyś pomimo że chudłam to jakoś to chudnięcie omijało to miejsce, ale tym razem było inaczej. Pamiętajcie doceniajcie nawet najmniejszy efekt, zmianę. Im ktoś chce więcej schudnąć tym więcej czasu to zajmię, więc od razu prosze sobię nie wyobrażać nie wiadomo czego, należy sobie wyznaczać realne cele, i zawsze patrzeć na siebie, bo nikt inny jak my sami czujemy zmiany i jesteśmy dzięki nimi szczęśliwsi ,nawet te małe.

Podsumowując... African Mango jest dla ludzi którzy mają jakieś doświadczenia ze zdrowym trybem życia, podjęte walki odchudzania, dla osób które nie mają już w sobie tak wielkiej presji zmiany, dla osób świadomych swojego ciała, zrównoważonych;) tzn. nie kierujących się zasadą "chce tu i teraz" a bardziej jeśli sumiennie będę nad czymś pracować, przeznaczać czas to efekty i tak przyjdą czy tego chce czy nie, w najbardziej niespodziewanym momencie, dodatkowo zyskam większą świadomość pewność siebie, nauczę się że czas jest potrzebny!" "co nagle to po diable" :) To moim zdaniem bardziej gwarantujący efekty sposób, niż kupienie tabletek a pomimo to jeść śmieci , w nieregularnych godzinach.
To nie jest żadna reklama produktu,ponieważ swoim zdaniem zwracam uwagę na to że to nie jest cudowny lek, wypowiadam się obiektywnie i szczerze. Jeśli nie masz pieniędzy wybierz tańszy, jeśli je masz to polecam african mango.
Jeśli ktoś chciałby zadać mi jakieś pytanie to mój e-mail mydreamshealthyfood@wp.pl
Odpowiedz w tym wątku
Ocena:
0
African Mango to bardzo dobre tabletki, mogę polecic każdemu. Stosowałam je pół roku. Dobre są też tabletki z zieloną kawą tzw Green Coffee 5K http://uotc.pl/
Czy ktoś wie jak należy je dawkowac w ciągu doby?
Zastoje wagi zdarzają się u każdej odchudzającej się osoby. U mnie najdłuższy zastój trwał prawie równy miesiąc. Byłam załamana, ale - o dziwo - nie poddałam się. Co do suplementu african mango, radzę przed kupnem poczytać opinie na jego/ich temat - http://medtutor.pl/forum/african-mango-900
Lubie wszystko co jest pochodzenia naturalnego, kupilam sobie ostatnio B SHAPE na odchudzanie, ma ekstrakty z nasion fasoli i lisci zielonej herbaty, blokuje apetyt a jednoczesnie pobudza trawienie wiec chudnie sie bardzo bezpiecznie i dosc szybko
Odpowiedz w tym wątku