Dieta

Ocena:
0
Witam. Mam taki maly problem gdyz skorzystalem z panstwa oferty ... i zakupilem diete nisko - wegowoadanowa. Poniewaz mam 179 wzrozstu i wazylem 80 kg chcialem i chce ze tak powiem calkowicie sie wysuczyc na darmowych badaniach wyszlo mi ze bede wazyl 69 kgpo utracie zbednej tkanki tluszczowej i wody. Gdy zapytalme sie o porade mojego trenera stwierdzil ze wgl do takich treningow nie powinienem miec takiej diety gdyz moge sie zajechac. Trenuje MMA 5 razy w tyg plus silka 2 x... wczesniej mowilem ze mam tylko 3 treningi ale i tez poinfomowalem ze od wrzesnia bede mial 5 ... prosze o porade jak sie odzywiac zeby uzyskac moj cel ... i czy polaczenie Gaspari Amino Max 8000 z HMB to dobry pomysl ? i czy wgl jest taka opcja zeby jednoczesnie sie ubic i zostac przy wadze jakiej sie jest ?i czy przy tak intesywnym tygodniu mam uwazac na tluszcze ? treningi mam w godz 17.30 do 18.30 lub 18.30 do 19.30 .... do tego stosowalem do tego thermala ktorego tez mi odroadzono

1 odpowiedź

Ocena:
0
W tej kwestii prosimy o kontakt z osobą, która tą dietę przygotowywała. Będzie bowiem najlepiej zorientowana w temacie ewentualnej korekty.
Odpowiedz w tym wątku