Dlaczego waga stoi w miejscu?

Ocena:
0
Witam.

Jestem na diecie od 6 listopada czyli juz ponad 2 miesiące, pierwszy miesiac bardzo dobrze mi poszło bo schudłam praktycznie 5kg, później były święta więc poluzowałam sobie trochę z ćwiczeniami jak i z samą dietą, lecz od początku stycznia przestrzegam rygorystycznie i diety i ćwiczeń, lecz waga stanęła w miejscu i nie chce ruszyć. Przez 2 tygodnie nie schudłam ani 10dkg, więc nie wiem co robić bo pomału tracę motywację....;/
czy można coś z tym zrobić? jakoś zaradzić, aby waga ruszyła?

proszę o odpowiedź, dziękuje i pozdrawiam.

3 odpowiedzi

Ocena:
0
Dam Ci radę wyrzuć wagę :) Waga to zbędne narzędzie,przyprawiające co najwyżej frustracje :) Nie sugeruj się wagą, ale zacznij się mierzyć centymetrem i wtedy zobaczysz efekty. Tkanka mięśniowa jest cięższa od tkanki tłuszczowej, ale gabarytowo mniejsza od tłuszczu, i dlatego możemy schudnać a waga ani drgnie ale wizualnie będziemy widzieć efekty :) Musisz być bardziej cierpliwa, byc moze popełniasz jakis błąd? Przestrzegasz rygorystycznie diety tzn? Nie mozesz się głodzic bo efekt bedzie odwrotny od oczekiwanego.....
Witam.
Zle może wczesniej napisałam, nie głodzę sie, ponieważ mam swoj własny jadłospis ułożony przez Panią dietetyk i jego się trzymam:) do tego dodaje ćwiczenia min 4-5razy w tygodniu.. ale jak pisałam wczesniej wogóle nie trace na wadze.. może własnie tak zrobie że zacznę "się mierzyć w centymetrach" może to bardzoiej mnie zmotywuje, bo teraz tracę nadzieję ze waga kiedykolwiek ruszy:/
Jeżeli nie będziesz widziała efektów w mierzeniu się i nie będziesz widziała różnicy w ubraniach, to radziłabym wybrać się do lekarza i zbadać przyczynę.....
Odpowiedz w tym wątku