HMB + KRE-ALKALYN

Ocena:
0
Witam. Czy ta forma buforowanego monohydratu kreatyny w połączeniu z HMB będzie skuteczna? Moja propozycja podania: dzień treningowy 2g kre-alkalyn i 2g hmb rano przed śniadaniem i ta sama dawka po treningu a dzień wolny od ćwiczeń tylko jedna dawka rano. Czy porcję po treningową mogę popić napojem powerade 500ml? a za 30min 25g whey protein. Ta suplementacja i moja dieta oraz trening ukierunkowana jest na rozwój jakościowej masy mięśniowej-długość cyklu 6 tygodni. Proszę o opinię, poradę i poprawki. Dodam że suplementy są firmy OLIMP-mogę być pewien ich jakości i działania? Dziękuję i pozdrawiam.

1 odpowiedź

Ocena:
0
Wspomniany dobór suplementów jest jak najbardziej właściwy w kontekście stawiane celu. Jeżeli chodzi o suplementację HMB warto dzienną dawkę rozłożyć na kilka mniejszych porcji np. co 3-4 godz. po 1g. Związek ten ma dość krótki czas działania w organizmie, zatem lepiej przyjmować go częściej i bardziej regularnie. Dawka kreatyny może być nieco zwiększona. Wybór firmy Olimp jest bez wątpienia gwarantem jakości i proponowałbym w swoich programach suplementacji te suplementy właśnie uwzględniać.
27.09.2014 08:22
Przyjmuję w poradniach:
Kraków • Ostrów Wielkopolski

dr Dariusz Szukała
Dobry Dietetyk
Odpowiedz w tym wątku