Mam 12 lat i mam nadwagę

Ocena:
0
Mam 175cm waże 88 kg chcę schudnąć chociaż 5 kilo . Robiłam głodówkę z której schudłam 2 kg (bez efektu jojo). Ale teraz nie wiem czy robić bo wczoraj robiłam,ale rodzice w połowie dnia mi zaczeli wpychać jedzenie. Chcę zrobić 5-cio dniową głodówkę , ale nie wiem czy warto , bo 16 sierpnia będę mieć miesiączkę i nie wiem czy zdążę wyjść z tej głodówki . I nie za bardzo umiem wychodzić z tych pięciu dni. PROSZĘ O POMOC!

1 odpowiedź

Ocena:
0
Nie warto. Chociażby z tego powodu, że ciężko wytrzymać (uwierz, próbowałam) a po wszystkim możesz rzucić się na jedzenie:) Spróbuj jeść mało i niskokalorycznie, ale zupełna głodówka to zły pomysł. Weź sobie do szkoły serek wiejski, marchewkę, małe jabłko, na obiad jakieś warzywa na parze, kurczak w papirusie, przekąś jogurt naturalny, małą kanapkę z chuda wędliną i warzywami, słodź słodzikiem albo wcale.

Życzę powodzenia:)
Pozdrawiam

Ps. Bardzo wysoka jesteś jak na swój wiek, wykorzystaj to, im większy wzrost tym szybszy metabolizm:)
Do tego trzeba aktywnie jeszcze się ruszać. Sam W-F w szkole nie wystarczy. znajdź sobie jakieś hooby np grę w siatkówkę jazdę na rowerze. Te elementy połączone z dietą dają bardzo dobry efekt.
Odpowiedz w tym wątku