OLIMP THERMO SPEED EXTREME

Ocena:
0
Witam. Mam 15 lat . Mam 170cm wzrostu w ostatnim czasie schudłem 6kg.Jednak w pasie są minimalne efekty.Mam pytanie odnośnie spalacza tłuszczu czy w moim wieku to jest dobry pomysł.Jeżeli nie ten spalacz to jaki . ?
Dziękuje

2 odpowiedzi

Ocena:
0
Zanim ktoś doradzi Tobie, to chciałbym wspomnieć o swoich doświadczeniach ze spalaczami. Hipotetycznie działają one wyłącznie podczas treningów aerobowych. Praktycznie - nigdy nie działają. Nie zauważyłem żadnego działania ani tego ani kilku innych jakie testowałem na sobie. Działają wyłącznie nielegalne środki (też sprawdziłem) lecz możemy rozwalić sobie organizm więc odradzam. Moim zdaniem termogeniki to produkt marketingu dla zdesperowanych. Na wielu z nich jest adnotacja, że przyspieszają metabolizm a z drugiej strony hamują łaknienie - co wzajemnie się wyklucza. I faktycznie niektóre z nich na pół dnia potrafią zablokować chęć jedzenia. Tymczasem odchudzanie się poprzez niejedzenie, to najgorsza rzecz jaką możemy sobie zafundować. Podczas odchudzania trzeba jeść regularnie i często (o stałych porach). Opisy działania na termogenikach zaprzeczają podstawowym zasadom odchudzania.
Cześć,
Wszystko zależy od kilku czynników które wpływają na Twój organizm.
Przede wszystkim warto zacząć od prawidłowych treningów aerobowych + np. sport typu bieganie tutaj chciałbym zaznaczyć że optymalnym rozwiązaniem byłoby 5-6 razy w tygodniu po 30 min truchtu.
Jeżeli Twój organizm nie jest przystosowany do tego wysiłku możesz spróbować sukcesywnie dochodzić do pełnego 30 minutowego biegu. Drugim sportem którego warto wziąć pod uwagę to pływanie jest to relaks dla zdrowia jednocześnie trening wymagający dużo ruchu.
Na koniec warto również dostosować do tego dietę głównym punktem odniesienia jest na pewno duża częstotliwość jedzenia czyli 5-6 razy dziennie, bez najadania się do syta. Pamiętaj również o odpowiednich produktach ja wykluczam węgle i próbuje odżywiać się głównie na białkach. W przypadku spala http://www.bcaa.pl/olimp/thermo-speed-extreme-mega-caps-120kaps-911.html mogę go polecić. Jednak warto sprawdzić czy nie masz żadnych chorób serca.
Odpowiedz w tym wątku