Parówki

Ocena:
0
Witam .Mam pytanie dotyczące popularnych parówek.Kiedyś słyszałem ,że nie posiadają zadnych wartości odżywczych,jednak ostatnio na jednym z portali internetowych ktoś napisał(podobno student technologi żywienia)że jego wykładowcy na uczelni bardzo sobie je chwalą jeżeli chodzi o odżywianie ,nie wiem czy to prawda (myśle ,że to troche dziwne )Gdzie leży prawda?prosze Państwa o odpowiedz.dziękuje i pozdrawiam

5 odpowiedzi

Ocena:
0
Trudno powiedzieć co to byli za wykładowcy i jakie mieli intencje formułując tego typu wypowiedzi. Ale niestety większość produktów sygnowanych logo "parówka" poza aspektem smakowym nie przysparza naszemu organizmowi raczej nic pożytecznego. Dla dobra osób uwielbiających parówki, jak również zakładów je produkujących nie będziemy podejmować się głębszej analizy tego tematu.
17.06.2011 21:49
Przyjmuję w poradniach:
Kraków • Ostrów Wielkopolski

dr Dariusz Szukała
Dobry Dietetyk
Krzysiek ... bez urazy, wystarczy czasem racjonalnie pomyśleć. Albo chociażby przeanalizować / przeczytać skład , z czego są produkowane.
Parówki = szajs . To oczywiste... ;-)
...:-)no właśnie też tak myślałem ,że nie jest to produkt wartościowy ,jednak ja wole sie dowiedzieć z ust ludzi którzy sie na tym znają ,bo w internecie można natrafić na rózne opinie .Dlatego dobrze ,że jest taki portal jak ten ..dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Zapraszam pana do oglądanie programu "Wiem co jem" w TVN Style nie wiem dokładnie czy jest jeszcze emitowany na tej stacji ale na portalu http://vod.onet.pl/ sa odcinki stare i nowe.Jest tam też właśnie program o parówkach.Większość parówek robiony jest z "mom" czyli mięsa oddzielonego mechanicznie jeżeli w ogóle można to nazwać mięsem bo są to mielone skórki korpusy pazurki same pyszności jednym słowem.Taki mom jest też w pasztetach i innych produktach mięsnych.Najlepiej jest czytać etykiety i patrzeć na skład mięsa ile ma procent i z czego jest produkt czy jest zrobiony z mięsa czy z zapychaczy do mięsa.Serdecznie zapraszam do oglądania tych programów można dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy o produktach spożywczych.Pozdrawiam
Odpowiedz w tym wątku