Redukcja

Ocena:
0
Witam mam pewien problem otóż ćwicze juz 8 miesiecy i ciezko mi jest spalic tluszcz z brzucha by bylo widac miesnie powiem ze nie jem smazonego tylko gotowane slodycze 1 raz w tyg jem owoce warzywa nabial chleb zytni wszystko co zdrowe i urozmaicam posilki cwicze 6 razy w tyg po 50 min i ani drgnie od 5 miesiecy stoje w miejscu i ani 1 cm mniej nie wiem co jest gran:( do tego booli mnie kolano bylam u ortopedy zrobil przeswietlenie i okazlao sie ze nic z nim nie mam wszystko jest w porzadku tak sie zastanawim czy to nie jest spowodowane przetrenowaniem sie dlatego ze 6 razy wtyg cwicze niewiem czy mam zmniejszyc treningi do 4 by jednak cialo mialo regeneracje i moze wtedy cos ruszy nie jestem otyla mam 170 i waze 57 kg 23%tluszczu ale chcialm spalic troszke by sie wyrzezbic niewiem juz co robic:(

2 odpowiedzi

Ocena:
0
W parametrów antropometrycznych i pomiaru tkanki tłuszczowej nie wynika by był jakiś istotniejszy problem z otłuszczeniem ciała. Trudno mi się odnieść na ile obecny lokalny naddatek tkanki tłuszczowej jest rzeczywistym problemem. Każdy organizm posiada pewne indywidualne granice pozbywania się swoich rezerw, więc być może to jest właśnie ta granica. U osób szczupłych jest to najczęściej zlokalizowane w określonych partiach ciała.
23.07.2012 06:55
Przyjmuję w poradniach:
Kraków • Ostrów Wielkopolski

dr Dariusz Szukała
Dobry Dietetyk
:) dziekuje za odpowiedz ;) moze mam stagnacje ze nic nie chce isc :( cwicze tyle staram sie jesc zdrowo i nieiwiem co jestr grana chciala bym sie wyrzezbic ale nie wiem jak poruszyc process stagnacji(:(
Odpowiedz w tym wątku