Wysoki posiom cholesterolu, trójglicerydów, zniszczona wątroba

Ocena:
0
Witam
przeszlam żółtaczke typu B, mam wysoki poziom cholesterolu (w granicach 650) i trojglicerydów w granicach 450.Nie jem jedzenia tzn śmieciowego (sporadycznie raz na miesiąc pizza, fast food)natomiast jem głównie jedzenie z parowaru, z piekarnika, nie jadam smażonego. Przy takim jedzeniu wyniki nie spadają. Biorę również leki na obniżenie cholesterolu i trojglicerygów, ale nieznacznie pomagają.
Czy jest w ogóle szansa dobrać taką dietę, aby wyniki spadaly? Odmawiam sobie wielu rzeczy, nie jem slodkiego, nie piję alkoholu, nie palę a wyniki mam koszmarne.

6 odpowiedzi

Ocena:
0
Witam Panią, leki na obniżenie cholesterolu raczej nie pomagają już i tak niewydolnej wątrobie, niestety pogarszają jej stan (błędne koło), polecam dlatego Pani książkę Sandry Cabot Zdrowa wątroba zdrowe jelita, proszę zacząć odżywiać się wg. jej wskazówek i myślę, że będzie dużo lepiej z Pani wątrobą. Polecam koniecznie suplementować ostropest plamisty (najlepiej zakupić ziano i mielić. Zmielone ziarno przechowujemy chłodnym i ciemnym miejscu max. do 3 tyg., zjadamy 2 łyżeczki dziennie, polecam również suplement NAC).
08.06.2013 00:45
Przyjmuję w poradniach:
Mińsk Mazowiecki • Siedlce • Warszawa

mgr Aldona Kopczyńska
Dobry Dietetyk
Witam ponownie.
czy diety zawarte w tej książce pomogą również na zbicie wysokiego poziomu trójglicerygów i cholesterolu?
Zastanawiam się również nad wizytą u dietetyka. Proszę mi powiedzieć czy w mojej sytuacji jest sens takiej wizyty?
Jeżeli Pani wątroba będzie zdrowiała, to i wyniki badań będą się poprawiały. Proszę przeczytać książkę, tam uzyska Pani odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Pozdrawiam!
Odpowiedz w tym wątku
Ocena:
0
Witam ponownie
chcialam sie dowiedzieć jeszcze nt diety oczyszczającej wątrobę dr Cabot. Czytalam jej ksiażkę, ale czy w moim przypadki taka dieta nie obciaży zbytnio watroby?
Myślę, że akurat taka dieta nie obciąży Pani wątroby.
Odpowiedz w tym wątku
Ocena:
0
To ja jeszcze polecam sobie poczytać artykuł na portalu Hellozdrowie, gdzie wyjaśniono, co można zrobić, aby polepszyć stan swojej wątroby. Na pewno takie rady będą bardzo przydatne.
Odpowiedz w tym wątku