Krok 1. Przeczytaj regulamin

Przed rejestracją w serwisie dobrydietetyk.pl zapoznaj się z Regulaminem i warunkami korzystania z serwisu oraz usług.

Krok 2. Wypełnij formularz

W pierwszym kroku podaj nam Twój adres e-mail, które używasz na co dzień, a następnie wymyśl sobie hasło, które będzie potwierdzało, że Ty to Ty.

Krok 3. Aktywuj konto

Po przesłaniu zgłoszenia automatycznie prześlemy do Ciebie e-mail. Po kliknięciu w link aktywacyjny zawarty w e-mailu Twoje konto będzie w pełni aktywne.

Po aktywowaniu konta będzie możliwe korzystanie z niego.

Rejestracja użytkownika

Dane podstawowe
Rejestrując się w serwisie dobrydietetyk.pl, akceptuję wszystkie jego postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Promocji Zdrowia zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach administracyjnych, obejmujące przesyłanie informacji drogą elektroniczną i pocztową związanych z obsługą konta w serwisie dobrydietetyk.pl. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przeczytaj, jak przechowujemy Twoje dane w dziale Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o tematyce związanej z działalnością portalu dobrydietetyk.pl, w tym również informacji marketingowych związanych z promocją i ofertami sieci Dobry Dietetyk.
captcha
Pola oznaczone
są wymagane do przesłania formularza.