Napisz odpowiedź

Naturhouse
Nowy post
Ponieważ nie jesteś zalogowany(a) w naszym serwisie, potrzebujemy Twój e-mail, aby potwierdzić, że Ty to Ty. Po przesłaniu formularza otrzymasz na wskazany adres wiadomość. Po kliknięciu w link potwierdzający Twoja wypowiedź zostanie opublikowana na naszej stronie.
captcha
Pola oznaczone
są wymagane do przesłania formularza.

Naturhouse

Ocena:
0
Witam,

nie wiem czy możecie Państwo wyrażać opinie na temat innych dietetyków bądź placówek odchudzających, ale jeśli tak to bardzo proszę o pomoc.
Miesiąc temu rozpoczęłam kurację w Naturhouse i mimo ich zapewnień, że w ciągu miesiąca ubytek wagi to 4-6kg, to ja raptem zrzuciłam 2kg. A kilkakrotnie udało mi się więcej zrzucić samej nie korzystając z niczyjej pomocy. Obecnie borykam się z 25kg nadwagą (89kg - 172cm) i nawet przy ich poradach nic nie pomaga. Biorę Euthyrox w dawce 125mg dziennie, ponieważ moja tarczyca jest w fazie zanikania.
Moje pytanie odnośnie Naturhouse - to co Państwo sądzicie o tych wszystkich preparatach na tłuszcz, zatrzymywanie wody w organizmie etc. Ceny mają kosmiczne. Wydałam przez ten miesiąc 700zł po to żeby zrzucić 2kg. Jestem załamana kosztami, które to odchudzanie pochłania, a efektów prawie żadnych. Bardo proszę o jakiś komentarz na ich temat jeśli to możliwe... Czy warto dalej inwestować w coś takiego? Zastanawiam się czy nie spróbować u Państwa, ale szukam gwarancji, że ktoś mi pomoże...