Waga

Ocena:
0
Dzień dobry, mam pytanie. Mianowicie jestem piłkarzem (amatorem). Trenuje 2 razy w tyg piłke nozną i 3 razy w tyg jestem na siłowni (trening na rzeźbe). Ważę 75 kg. Jestem raczej szczupły, moje miesnie powoli sie "wyłaniają" owszem nie są one wielkie ;) ale na tym mi nie zależy :) jedynie mam pytanie... posiadam aktualnie 8% tłuszczu w organizmie. Przy wadze około 75 kg. Chciałbym sie dowiedziec do ilu moge zejsc i przy ilu mniej wiej powinny pojawić sie miesnie brzucha :) ćwicze cwicze i nie widać niestety akurat tego ;/

1 odpowiedź

Ocena:
0
Witaj Danielu

Ilość treningów, które wykonujesz w ciągu tygodnia wcale nie musi przekładać się na efekt ,,odkrycia mięśni brzucha". Podstawą zawsze jest odżywianie - dobre zbilansowanie i regularne spożywanie posiłków. Aktualnie skupiłeś się głównie na treningach jednakże musisz przewartościować swój aktualny schemat odżywiania. Dla ułatwienia może odpowiedz sobie na kilka zasadniczych pytań-czy?
- dzień rozpoczynasz od Śniadania
- przerwy między posiłkami nie są dłuższe niż 3h
- wypijasz co najmniej 2l płynów
- każdy posiłek starasz się zbilansować tak aby w swoim składzie znalazło się wartościowe białko, węglowodany złożone oraz zdrowe tłuszcze?
-ograniczasz spożycie słodyczy, fast foodów?

Pozdrawiam
26.09.2013 17:57
Przyjmuję w poradniach:
Lębork • Rumia • Wejherowo

mgr Kamil Osowski
Dobry Dietetyk
Odpowiedz w tym wątku